Sepetim ( 0 )
Kategoriler

TEKNİK SERVİS

Kıymetli dostlarımız;

Bildiğiniz üzere tüm dünyada olduğu gibi artık ülkemizde de e-ticaret pazarı giderek büyümekte. E-ticaret pazarında bizim de faaliyetini yürüttüğümüz tarım ve orman makinaları sektörü de bu büyümeden etkilenmektedir. Artık nihai kullanıcılar diğer sektör tüketicileri gibi daha bilinçli, daha deneyimli oldukları için en kaliteli ürünlere üstelik daha ekonomik fiyatlarla   e-ticaret pazarlarından kolayca ulaşabilmekteler.

            Firmamız Taşkın Tarım olarak 2015 yılından bu yana çeşitli e-ticaret pazaryerlerin de mağazalar açarak e-ticaret konusunda oldukça deneyim kazanmış ve gerekli alt yapısını da bu süreçlerde tamamlamıştır. Ve fakat geçmiş olduğumuz bu süreçte gerek kullanıcı geri dönüşleri gerekse yapılan araştırmalarda kullanıcıların en çok yakındıkları konu; aldıkları ürünlerin servis ihtiyacı olduğunda yerelde hizmet veren yetkili yada özel servislerin makinayı kendilerinden almadıkları için direkt veya dolaylı olarak servis hizmeti vermek istememeleri, faiş fiyatlar çıkartmalarıdır. Ürün bizden alınmasa hatta başka marka bir ürün bile olsa kullanıcıların bu tür olaylarla karşılaşmaları bizleri hep derinden üzmüştür. Yaşanan bu sorunlar e-ticaret pazarında sektörümüzün yeterince büyüyememesi, kullanıcıların daha kaliteli ürünlere ulaşamamasına sebep olmuştur.

            Bu sebeple firmamız, kullanıcı dostlarımızın ürünlerini bizden almasalar bile servis konusunda sıkıntı yaşamaları durumda bizlere sayfamız üzerinden destek talebinde bulunarak iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Böylece kullanıcı dostlarımız ürünlerinin servise kayıt başlangıcından itibaren, arıza tespiti, tamiri, yedekparça değişimi, alternatif fiyat teklifleri ile anlık haberdar olabilecek. Firmamız 20 yılı aşkın kaliteli ve garantili servis tecrübesine ülkemizin her noktasından ulaşabilecekler.